Resultater

Vinterprøven 2019

Premieliste hele helga

 

Høstprøven 2018

Premielister fredag

Premielister lørdag

 

 

 

Vinterprøven 2018

Prøvens beste UK hund ble IS "US" Spirit med 2 x 1 UK i løpet av helga. Eier Elin Wittusen og fører Andreas Storegjerde. 

Prøvens beste AK hund ble IS Hjerkinnhøa's Mohito med 2 AK på lørdag. Han var yngste hund med beste premiering. Eier og fører Jan Erik Moastuen

Søndag 18.03.18

UK:

1 UK til IS "US" Spirit med eier Elin F. Wittusen og fører Andreas Storegjerde.

1 UK til  ES Rakberglias EM Hedda med eier Kjell Troøyen

2 UK til  ES Valeras Lerche med eier Reidar Kojedal og fører Øystein Kojedal

2 UK til GS Junkerens Tuva II med eier og fører Elin Nesse

3 UK til ES Tågålias ML Rotax med eier og fører Frank Håkensen

3 UK til IS Stordigerhedens Red Janis med eier og fører Solfrid Fagerbekk

AK:

2.AK til IS "US" Sara med eier og fører Geir Olav Bjerkevoll 

2 AK til V Haugtun's Ilja med eier og fører Roger Berg

2.AK til IS "US" Sara med eier og fører Geir Olav Bjerkevoll

2.AK til GS Junkerens Raisa med eier og fører Elin Nesse

2 AK til ES Bjønnmyras Junta med eier og Fører Jan Helge Lund

 

VK:

1 VK m/cacit: IS Norrlands Giudens Peak Performance med eier Jan Erling Sperre og fører Vidar Molvær. 

 

 

 

Lørdag 17.03.18:

UK:

1 UK til Black Duo med eier og fører Olav Rakbjørg

1 UK til Mr Goga av Alstedlund med eier og fører Kenneth Reinås

1 UK til Imingens IO Era med eier og fører Egil Rødal

1 UK til Litjåsens Nora med eier og fører Ørjan Edvardsen

1 UK til Gullura's Zanto med eier og fører Anders Strømsæter

2 UK til Tuvberget's Killer med eier Anita Inderdal og fører Geir Keiseraas

2 UK til Kråklifjellet's Tequilla med eier og fører Atle Morken

2 UK til GS Junkerens Tuva II med eier og fører Elin Nesse

2 UK til Seterfjellets Kid med eier og fører Jostein Østvang

3 UK til Bergrosas Blue Wonderful med eier Jan Terje Bårset og fører Vigdis Størseth

AK:

2 AK til Hjerkinnhøa's Mohito med eier og fører Jan Erik Moastuen

2 AK "US" Pippi med eier og fører Ståle Bjørnhaug

2 AK til Kongsvoldrypa's Aurora med eier Svein Strømsnæs og fører Hege Mejdell

3 AK til Stillatjønnas Suverene Silas med eier og fører Monica Brendsrud

3 AK til Morkahaugens Banditt med eier og fører Svein Romfo

3 AK til Kongsvoldrypa's Netti med eier Thorunn Rygg og fører Thorunn Rygg

VK:

1 VK kval med CK til Valera's Østavind med eier Randi Halvorsen og fører Rune Magnussen

1 VK kval med CK til Jøldalen's The One med eier og fører Jan Terje Bårseth

2 VK kval til Harry med eier og fører Anita Inderdal

2 VK kval til Norrlands Guidens Mammut med eier og fører Niklas Sundberg 

 

Fredag 16.03.18:

UK:

1UK til Rampens vzf Snert med fører Knut Østmo

 

 

1UK til "US" Spirit med eier Elin wittusen og fører Andreas Storegjerde

 

2 UK til Sølnklettens Adam og eier/fører Jan Erik Moastuen

2 UK til Sølnklettens Capris II med eier og fører Arve Løkken

 

2 UK til Fjellrypas Ailo med eier/fører Frank Robert Brekke

2UK til Håkkådalens Cera med eier og fører Jan Harald Fremo

AK:

2 AK til Red Garlic's Bira med eier/fører Bjørn Sand