Resultater

HØSTPRØVEN 2021

 

Premier fredag 20.8.

Premier lørdag 21.8.

Premier søndag 22.8.

 

 

 

Høstprøven 2020

 

Premieliste for høstprøven 2020

 

Høstprøven 2019

 

Premieliste for fredag, lørdag og søndag.

 

Bilde over: 1 VK finale og vinner av Rørosprøven Den Gyldne Fuglehund, Skarvdalens Kvikk og Bjørn Scjølberg

Vinterprøven 2019

Premieliste hele helga

 

Høstprøven 2018

Premielister fredag

Premielister lørdag

 

 

 

Vinterprøven 2018

Prøvens beste UK hund ble IS "US" Spirit med 2 x 1 UK i løpet av helga. Eier Elin Wittusen og fører Andreas Storegjerde. 

Prøvens beste AK hund ble IS Hjerkinnhøa's Mohito med 2 AK på lørdag. Han var yngste hund med beste premiering. Eier og fører Jan Erik Moastuen

Søndag 18.03.18

UK:

1 UK til IS "US" Spirit med eier Elin F. Wittusen og fører Andreas Storegjerde.

1 UK til  ES Rakberglias EM Hedda med eier Kjell Troøyen

2 UK til  ES Valeras Lerche med eier Reidar Kojedal og fører Øystein Kojedal

2 UK til GS Junkerens Tuva II med eier og fører Elin Nesse

3 UK til ES Tågålias ML Rotax med eier og fører Frank Håkensen

3 UK til IS Stordigerhedens Red Janis med eier og fører Solfrid Fagerbekk

AK:

2.AK til IS "US" Sara med eier og fører Geir Olav Bjerkevoll 

2 AK til V Haugtun's Ilja med eier og fører Roger Berg

2.AK til IS "US" Sara med eier og fører Geir Olav Bjerkevoll

2.AK til GS Junkerens Raisa med eier og fører Elin Nesse

2 AK til ES Bjønnmyras Junta med eier og Fører Jan Helge Lund

 

VK:

1 VK m/cacit: IS Norrlands Giudens Peak Performance med eier Jan Erling Sperre og fører Vidar Molvær. 

 

 

 

Lørdag 17.03.18:

UK:

1 UK til Black Duo med eier og fører Olav Rakbjørg

1 UK til Mr Goga av Alstedlund med eier og fører Kenneth Reinås

1 UK til Imingens IO Era med eier og fører Egil Rødal

1 UK til Litjåsens Nora med eier og fører Ørjan Edvardsen

1 UK til Gullura's Zanto med eier og fører Anders Strømsæter

2 UK til Tuvberget's Killer med eier Anita Inderdal og fører Geir Keiseraas

2 UK til Kråklifjellet's Tequilla med eier og fører Atle Morken

2 UK til GS Junkerens Tuva II med eier og fører Elin Nesse

2 UK til Seterfjellets Kid med eier og fører Jostein Østvang

3 UK til Bergrosas Blue Wonderful med eier Jan Terje Bårset og fører Vigdis Størseth

AK:

2 AK til Hjerkinnhøa's Mohito med eier og fører Jan Erik Moastuen

2 AK "US" Pippi med eier og fører Ståle Bjørnhaug

2 AK til Kongsvoldrypa's Aurora med eier Svein Strømsnæs og fører Hege Mejdell

3 AK til Stillatjønnas Suverene Silas med eier og fører Monica Brendsrud

3 AK til Morkahaugens Banditt med eier og fører Svein Romfo

3 AK til Kongsvoldrypa's Netti med eier Thorunn Rygg og fører Thorunn Rygg

VK:

1 VK kval med CK til Valera's Østavind med eier Randi Halvorsen og fører Rune Magnussen

1 VK kval med CK til Jøldalen's The One med eier og fører Jan Terje Bårseth

2 VK kval til Harry med eier og fører Anita Inderdal

2 VK kval til Norrlands Guidens Mammut med eier og fører Niklas Sundberg 

 

Fredag 16.03.18:

UK:

1UK til Rampens vzf Snert med fører Knut Østmo

 

 

1UK til "US" Spirit med eier Elin wittusen og fører Andreas Storegjerde

 

2 UK til Sølnklettens Adam og eier/fører Jan Erik Moastuen

2 UK til Sølnklettens Capris II med eier og fører Arve Løkken

 

2 UK til Fjellrypas Ailo med eier/fører Frank Robert Brekke

2UK til Håkkådalens Cera med eier og fører Jan Harald Fremo

AK:

2 AK til Red Garlic's Bira med eier/fører Bjørn Sand